Консультація психотерапевта

Запрошую в терапію всіх хто в пошуку і в виборі кращого для Вас рішення в складних ситуаціях, допоможу зустрітися з собою, зі своїм внутрішнім світом, зі світом, який всіх нас оточує. Ці зустрічі бувають дивовижними й зворушливими, але й бувають дуже складними, хворобливими та іноді навіть лякають. Звернувшись до мене, Ви можете бути впевнені в конфіденційності та в доброзичливому і безоцінному відношенні.

Коли варто записуватися до психотерапевта ?

Втома

Постійно відчувається втома, хочеться або спати б або не має бажання що-небудь робити.

Пасивність

Небажання робити прості фізичні рухи. Лінь викинути сміття, мити посуд, чистити зуби ...

Змінився характер
Людина стає замкнутою, втрачає інтерес до справ, не спілкується з людьми, які раніше були для нього важливими.
Порушення сну
Порушується сон: приходить безсоння або постійна сонливість.
Зміна настрою

Настрій швидко змінюється без видимих причин від бурхливої радості до повного розчарування.

Самооцінка
Пропала віра у свої сили, причому не має ніякого бажання починати щось робити. Постійно присутня є впевненість в провалі.
Сімейні проблеми
Іноді розв'язувати сімейні проблеми дуже важко, оскільки кожен вважає, що правий.
Стосунки або їх відсутність.
Радість, довіра, безпека, бажання піклуватися, давати і ділитися – це те, що може бути у хороших стосунках. Чому вони не тривалі або їх зовсім не має?
Втрата рідної людини
Втрата рідної людини може мати глибокий і тривалий вплив на ваше життя.
Харчові розлади
Харчові розлади іноді є симптомом страждань. Запобігати захворюванню набагато легше та дешевше, ніж його лікувати.
Складнощі в побудові ділових відносин

Ділові відносини – це спілкування, яке переслідує якусь певну мету, отримання конкретного результату, тому часто відрізняється від особистих зв’язків де ми можемо просто отримувати задоволення.

Відкладаєте зміни в своєму житті

Чому так важко впровадити важливі та потрібні зміни в житті? Чому завжди щось заважає -  знову відкладаєте на «потім»?

Складно говорити «ні» й відстоювати свої кордони та бажання
Вміння відмовляти та не зіпсувати стосунки — навичка, яка формується з досвідом. Її можна прокачати.
Відчуваєте самотність
Самотність переживається дуже болісно. Таке відчуття, від якого ми хочемо втекти. А робимо це, відволікаючись на щось.

Основні форми психотерапії

У своїй роботі використовую такі форми психотерапевтичного взаємодії, які дозволяють ефективно допомагати клієнтам, в залежності від запиту.

Індивідуальна психотерапія
Показана клієнтам, які страждають від невротичної депресії, різних фобій, панічних атак, різних психосоматичних симптомів, сексуальних розладів, залежностей, нарциссических розладів, гострого стану втрати, посттравматичного стресового розладу, жертвам насильства.
Психотерапія з дітьми і підлітками
В цьому випадку робота проводиться з сім'ями, де у дітей є різні проблеми. Це можуть бути труднощі з поведінкою, адаптацією, або ж у дітей можуть розвиватися психосоматичні симптоми. Паралельно роботі з дитиною також необхідна робота з членами сім'ї.
Індивідуальне консультування
Консультування відрізняється від психотерапії тим, що консультант не акцентується на концепції хвороби, більше уваги приділяється життєвим ситуаціям клієнта і його власним ресурсам.
Сімейна психотерапія
Вона допомагає парам, у яких є певні труднощі у відносинах, розібратися в ситуації й усвідомлено змінити її на краще.
Групова психотерапія
Терапевтичний ефект груп ефективний завдяки великій кількості підтримки від учасників. Позитивний результат виходить зі спільного проживання певного досвіду в ситуації «тут і зараз».
Бізнес консультування
В бізнес консультуванні з психотерапевтом ефективно вирішуються завдання по мотивації персоналу, формуванню атмосфери в колективі, запобіганню прихованих конфліктів, вирішенню критичних ситуацій...

Психотерапія призначена для психічно здорових людей, які відчувають психологічні чи фізіологічні труднощі або мають гостру потребу щось змінювати у своєму житті чи розібратися у складних ситуаціях...

Як проходить прийом у психотерапевта?

Психотерапія - розмовна практика. Це означає, що більшу частину часу ви будете розмовляти з фахівцем. Але це буде не звичайна розмова, як з другом - в неї будуть вплітатися терапевтичні методи, дослідження вашого внутрішнього світу, робота над собою. Щоб не нервувати перед першим прийомом і знизити рівень стресу варто знати як проходить психотерапія. Це зробить психотерапію продуктивнішою.

Сформулюйте, що турбує
На першій зустрічі постарайтеся визначити та сформулювати, що вас турбує, не влаштовує та що ви хотіли б поміняти. Подумайте, якого результату хотіли б досягти, як ви зрозумієте, що це вийшло. А саме, як повинне змінитися життя, щоб воно вам подобалося. Від чого ви хотіли б позбутися чи навпаки щось інтегрувати.
Перша зустріч
Для психотерапевта важливо знати, як оцінити наявну проблему клієнта й зрозуміти, чи буде в цьому випадку корисна пропонована психотерапія або краще буде направити клієнта до іншого фахівця. Фахівець допоможе Вам сформулювати Ваш запит, розповість, яка психологічна робота та якої приблизно тривалості можлива у Вашій ситуації.
Що очікувати від психотерапії?
Психотерапевт не вправі давати поради або вирішувати за клієнта. Психотерапевт орієнтується на потреби клієнта, супроводжуючи й допомагаючи йому пройти своїм шляхом. Він не може прожити його біль, розгубленість, радість, — але знає, як допомогти у пошуку ресурсів й сил, розділяє з переживання, якими клієнт ділиться, довіряючи психотерапевту.

Міфи про психотерапію.

Психотерапія оточена безліччю помилкових уявлень та міфів. І тому дуже часто в житті та під час психологічних консультацій доводиться стикатися з проявами цих міфів.

Запис на психотерапію

У нашому житті часто траплялися ситуації, коли ми не вчинили так, як би хотілося. Це може привести до того, що такі «незавершені ситуації» можуть залишити слід на нашій психіці, а, накопичуючись, призведе до порушення психічного здоров'я. Психотерапевт допомагає їх завершити, звільняючи велику кількість енергії для життя не в похмурому минулому, не в тривожному майбутньому, а в яскравому теперішньому.


.

0Shares